szkółka

Materiał z gołym korzeniem

(drzewka owocowe)
jesień 2015 / wiosna 2016

Jabłonie: Antonówka Zwykła, Antonówka Półtorafuntowa, Smalcówka, Malinowa Oberlandzka, Kronselska, Boiken VF, Złota Reneta, Szara Reneta, Grahama Jubileuszowe, Grafsztynek Czerwony, Koksa Pomarańczowa, Książę Albrecht Pruski, Papierówka, Boskoop (zielony)


Śliwy: Kometa Wczesna, Kometa Kubańska, Swierchrannaja, Putiszestwiannica, Ozark Premier, Shiro, Santa Rosa, Vanier, Avalon, Reeves, Żółta Afaska, Cacańska Rana, Cacańska Lepotica, Tophit, Topking, Topstar Plus, Rekord, Królowa Wiktoria, Diana, Renklod Haritonowyj, President, Amers, Herman, Presenta, Węgierka Zwykła, Silvia, Miragrande


Brzoskwinie: Early Gean't, Dixired, Suncrest, Redhaven


Czereśnie: Burlat, Summit, Kordia, Regina


Morele: Bergeon, Harlayne, Goldrich, Hargrand, Węgierska


Nektaryny : Stark Red Gold, Flavortop, Fantasia



Oczka lata 2015

Jabłoń: Alwa, Antonówka Zwykła, Haisei Fuji Beni Shogun®SPS, Gala Must®SPS, Gloster, Idared, Lobo, Mutsu, Najdared®, Reno2®, Red Boskoop, Szampion.
Jabłoń CAC Antonówka Półtorafuntowa, Boskoop (zielony), Renet Simirienko, Oliwka Żółta, Malinowa Oberlandzka, Titówka, Landsberska, Książę Albrecht Pruski, Cesarz Wilhelm, Grochówka, Kantówka Gdańska, Koksa Pomarańczowa.
Crabapple Evereste, Golden Gem, Golden Hornet, Hilieri, Hopa, Profesor Sprenger.

SPS – tylko dla członków Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy.

Zrazy do szczepienia zima 2015

Jabłonie: Najdared®, Reno 2®, Renet Simirienko, Lobo, Boskop (zielony), Mutsu®, Gala Must®SPS, Fuji Beni Shogun®SPS, Idared.

SPS – tylko dla członków Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy.



Rośliny ozdobne

  • Bzy w odmianach – różne kolory
  • Śliwa wiśniowa "Pisardii" Pa 120-130
  • Śliwa Dziecięca "Cistena" Pa 120-130
  • Śliwa Dziecięca "Hosui" Pa 120-130
  • Migdałek Trójklapowy Pa 100-130
  • Jabłoń ozdobna – Royality
  • Jabłoń ozdobna - Wintergold i inne
  • Jabłoń kolumnowa - czerwonolistna (odmiany polecana na balkony)
  • Jabłoń kolumnowa - zielonolista (odmiany polecana na balkony)
  • Brzoskwinia ozdobna – czerwono listna
  • Modrzew Europejski (nie szczepione)
  • Jarząb pospolity (Jarzębina)
  • Jarząb szwedzki
  • Dąb pospolity
  • Wiśnia japońska "Akolape"
  • Wiśnia japońska "Plena"
  • Wiśnia japońska "Kiku Shidare"
  • oraz Byliny, Języczki, Funkie…

MATERIAŁ W POJEMNIKACH

(drzewka owocowe) wiosna 2015

Jabłonie / M26: Szampion Reno 2, Grahama Jubileuszowa, Kosztela, Smalcówka, Stark Earliest, Kronselska, Kantówka Gdańska, Grafsztynek, Szara Reneta, Ananas Berżenicki, Charłamowskie, Beforest, Malinowa Oberlandzka, Złota Reneta, Landsberska, Antonówka Półtorafuntowa, Książę Albrecht Pruski, Antonówka Zwykła, Papierówka.
Jabłonie / Antonówka s. : Malinowa Oberlandzka Antonówka Zwykła, Antonówka Półtorafuntowa, Grafsztynek.
Grusze / Gr. Kaukaska s. : Red Faworytka, Faworytka, Bonkreta Williamsa, Red Bonkreta Williamsa, Cukrówka, Paryżanka.
Śliwy / Ałycza s. : Renkloda Ulena Renkloda Althana Cacańska Rana Cacańska Lepotika Cacańska Naibolia Veeblue
Wiśnie/podkł. Karłowa: Döbrecini Bötermo
Wiśnie/Antypka s.: North Star Łutówka Sabina Wczesna Ludwika (Szklanka) Werderska Wczesna (Szklanka) Hybryd Wiśniowo-Czereśniowy (Czerecha)
Leszczyna Wielkoowocowa: Barceloński Kataloński Cosford Warszawski Czerwony Webba
Dereń jadalny w odmianach/Dereń s.:
Morele/Ałycza s.: Bergeron Hargrand Goldrich
Migdał jadalny/Brzoskw. Mandż.: Teteny Bötermo
Czereśnie/podkł. Karłowa: Burlat Kordia Sylwia Lapins Summit Regina
Czereśnie/Colt: Burlat Lapins Wasilisa Sylwia Summit
Pigwa Wielkoowocowa/Gr. Kaukaska: Bereczki Wołgogradskaja Akademiczeskaja Kaszczenko Marija Cezar Cydopom



MATERIAŁ W POJEMNIKACH

(krzewy owocowe) wiosna 2015

Jeżyna bezkolcowa w odmianach
Borówka amerykańska w odmianach
Jagoda kamczacka w odmianach
Porzeczka czerwona krzak
Porzeczka czerwona forma pienna
Porzeczka czarna
Świdośliwa w odmianach
Nieszpułka
Aronia
Malina w odmianach



Podkładki

  • Antonówka Zwykła, Grusz Kaukaska, Głóg.

Nasiona

  • brzoskwini: Mandżurska, Morela

Owoce

  • Pigwy Wielkoowocowej.